KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837054
nr 1583 7054
Sven Lignell
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1970, studie. Olja på duk, 100x70, oramad
Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
600 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:56:21